Зеленський офіційно заробляє гроші в Росії. Такий же лицемір як і Порошенко – 24 Новини

Зеленський офіційно заробляє гроші в Росії. Такий же лицемір як і Порошенко

Політичний оглядач підкреслив, що Зеленський продовжує отримувати гонорари за показ фільмів з його участю у РФ.

Політичний оглядач Володимир Мулик заявив, що президент України Володимир Зеленський офіційно заробляє гроші в Росії. Слова експерта передає телеканал “Перший діловий”.

«Зеленський офіційно заробляє гроші в Росії. Такий же лицемір як і Порошенко» – заявив Володимир Мулик.

«А нашого президента Зеленського, виявляється, і тут, і там показують. У сенсі, і у нас, і в Росії. Ось тільки у нас він грізно трясе кулачком зі сцени в КВЦ «Парковий», оголошуючи безкомпромісну боротьбу з дезінформацією і російською пропагандою, а сам тим часом в Росії працює ротом. У фільмах. Так, кіно із Зеленським у сусідній країні крутять регулярно. Ось сьогодні, наприклад, йшов фільм «8 перших побачень». Взагалі, фільми з ним в головних і не дуже ролях дуже котируються на російських телеканалах.

Вовиному таланту можна звичайно було б поаплодувати, якби не одне маленьке, але дуже важливе питання: чи не тиснуть нашому президентові кишені гроші, які він отримує з Росії за фільми? Так, актори отримують певний відсоток за показ фільмів. Відповідно, будь ти хоч президентом України, хоч Зімбабве, але якщо знявся у фільмі і його показують – отримай і розпишись за свій гонорар.

Якщо називати речі своїми іменами, то тут все просто: Зеленський на публіку всіляко критикує Росію, її владу і шукає в кожного опозиціонера «тінь Кремля», а на ділі спокійно отримує гроші від країни – агресора. Круто, правда? Прямо як Порошенко зі своєю фабрикою в Липецьку.

А адже це ще не все. Адже ще є «Ліга сміху», франшизу якої тупив телеканал «СТС» у «Студії Квартал 95» в січні 2021 року. І вгадайте з трьох разів, хто ж буде отримувати роялті? Вгадали. Так, це буде Зеленський.

Так що, як говорилося в одному радянському анекдоті: «Правди немає, залишився «Труд» за три копійки». З приходом Зеленського до влади не змінилося ні-чо-го. Пенсіонери отримують мізерні виплати, люди жебраки, зате лукава влада продовжує заробляти мільйони в сусідній країні, продовжуючи годувати нас обіцянками і дешевими жартами.

«Каждый вечер, вечер наступает вдруг…», якщо ви розумієте, про що я. Якщо ні – це заставка «Вечірнього кварталу», який дуже люблять в Росії», – додав політичний оглядач.

Мулик: Зеленський офіційно заробляє гроші в Росії. Такий же лицемір як і Порошенко
Мулик: Зеленський офіційно заробляє гроші в Росії. Такий же лицемір як і Порошенко

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях