“Зупинка на 2 хв дозволяється всюди”: “слуга” Камельчук вигадав нове правило ПДР, щоб виправдати дружину – 24 Новини

“Зупинка на 2 хв дозволяється всюди”: “слуга” Камельчук вигадав нове правило ПДР, щоб виправдати дружину

За словами нардепа, якщо ввімкнути “аварійку”, то на 2 хвилини можна зупинятися всюди.

Дружину народного депутата від “Слуги народу” Юрія Камельчука спіймали на порушенні правил зупинки та паркування. Проте її чоловік у захист заявив, що “зупинка на 2 хвилини дозволена всюди”.

Про це APnews пише з посиланням на відповідне відео.

Так, автори ролику стверджують, що жінка зупинила своє авто “на аварійці”, де діяв знак “стоянка та зупинка автомобілів заборонена”. Крім того, Toyota зупинилась в зоні дії зупинки пасажирського транспорту, що також заборонено правилами.

Тетяну Камельчук попрохали залишити місце, де вона зупинилась, та припаркуватись у дозволеній на це зоні. Після чого на автівку прикріпили наклейку “Зупини лося”.

В цей момент до місця якраз підбіг Юрій Камельчук, який відірвав наліпку та почав захищати дружину. Він заявив, що вона зупинилась на аварійці, бо чекала на чоловіка, який якраз “виконував зобов’язання” перед своїми виборцями. Нардеп також заявив, що зупинка “на 2 хвилини дозволена всюди”.

Насправді-то у ПДР дійсно немає такого пункту, як “дозвіл на зупинку на 2 хвилини у будь-якому місці”. Знак 3.34 “Зупинку заборонено”, про який йде мова, забороняє зупинку і стоянку транспортних засобів. Виключенням є тільки таксі, що здійснюють посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).

Водночас варто зауважити, що згідно визначення у п. 1.10 ПДР, стоянкою називається зупинка, яка триває більше ніж 5 хвилин. Важливо! Стоянкою не вважається зупинка, яка триває більше ніж 5 хвилин, якщо це пов’язано із посадкою/висадкою пасажирів або завантаженням/розвантаженням вантажу. Фактично, у ПДР вказано, що зупинка – припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів.

Наразі скільки автомобіль точно стояв “в очікуванні пасажира” наразі точно невідомо. Хоча сама сварка між активістами та нардепом тривала точно довше.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях