Зима не здається: синоптики повідомили, якою напастю накриє Україну після циклону – 24 Новини

Зима не здається: синоптики повідомили, якою напастю накриє Україну після циклону

Що обіцяють синоптики.

Синоптики попередили про те, як незабаром зміниться погода.

Незважаючи на те, що закінчився перший тиждень квітень, погода як і раніше не надто весняна, і найближчим часом такої не буде. Про це повідомляє портал “Інтерфакс-Україна”.

Повідомляється, що в четвер вночі на територію України продовжить надходити холодне повітря з боку Північно-Західної Європи, у зв’язку з чим температурний фон залишиться не надто високим. Одночасно з тим, серйозних опадів синоптики не передбачають, оскільки циклон залишає територію країни.

Таким чином, 8 квітня в північно-східній частині України пройде невеликий мокрий сніг, вдень же в деяких областях Західної та Північної України пройде невеликий дощ. Решта ж частини країни під опади не потраплять. Вітер буде дути із заходу зі швидкістю від 7 до 12 метрів в секунду.

Нічні показники температури коливатимуться від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. У північних і східних областях термометри покажуть від 3 до 8 градусів тепла, а до середини дня — від 5 до 10 градусів. У Карпатах вночі опадів не буде, вдень пройде невеликий сніг. Вночі температура — 10-15 градусів нижче нуля, а вдень-від 6 до 1 градусів морозу.

У Києві опадів не буде. Вночі термометри показуватимуть приблизно 0 градусів, вдень повітря прогріється приблизно до 6-8 градусів тепла.

У п’ятницю опадів на більшій частині України не буде, хіба що в північно-східних областях вночі випаде невеликий мокрий сніг. Вітер буде дути з півночі зі швидкістю 3-10 метрів в секунду, проте на південному сході пориви будуть розвивати швидкість в 15-20 метрів в секунду. Вночі температура коливатиметься між 0 і 5 градусами морозу, вдень — від 5 до 11 градусів.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях