“А я тут сплю”: у Сумах п’яний водій маршрутки ховався від поліції, прикинувшись пасажиром – 24 Новини

“А я тут сплю”: у Сумах п’яний водій маршрутки ховався від поліції, прикинувшись пасажиром

Він прикинувся, ніби спить між сидіннями і нічого не розуміє.

У Сумах п’яний водій маршрутки прикинувся пасажиром, щоб його не оштрафували копи. Ба більше, він ліг між сидінь, щоб його не побачили, і робив вигляд, ніби нічого й не трапилось.

Так, все сталось на вулиці Білопільській час на АЗС. До правоохоронців зателефонував чоловік, який повідомив, що водій автомобіля Рута в стані сп’яніння збирається їхати.

Вже за кілька хвилин до місця прибули патрульні. Вказаний водій якраз рухався їм назустріч.

Інспектори подали сигнал про зупинку за допомогою проблискових маячків синього та червоного кольору, а також звукового сигналу. Та чоловік вимогу проігнорував і продовжив рух.

Вже кілька десятків метрів він все ж зупинився, проте за кермом його вже не було. Виявили його патрульні в салоні. Він сховався між сидінь у салоні, а коли правоохоронці запитали, що сталося, відповів, що він тут просто спить і нічого не розуміє.

Патрульні запитали у чоловіка, чому він не реагував на вимогу зупинитись – адже світили проблискові маячки. На що чоловік відповів, що “солнце також світить”.

“Шо мига? Та в нас і сонце мигає, і шо тепер?”, – відповів водій.

Але порушника правил дорожнього руху таки затримали і він зізнався, що випив за кермом.

В результаті на нього склали адмінпротоколи за двома статтями – відмову зупинитися на вимогу поліції та небажання пройти тест на вміст алкоголю в крові.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях