“Бабуся телефонує і просить забрати онука”: У столичному військкоматі розповіли, як кияни ухиляються від призову – 24 Новини

“Бабуся телефонує і просить забрати онука”: У столичному військкоматі розповіли, як кияни ухиляються від призову

У столиці від призову на строкову службу ухиляються майже 34 тис. осіб

У Києві від призову на строкову військову службу ухиляються майже 34 тисячі осіб. Про це на брифінгу повідомив військовий комісар Київського міського військкомату Сергій Клявін, передає “Ліга”.

“Це ті люди, які систематично не являюються до військкоматів, ховаються, не стають на облік… Це ті люди, матеріали за якими передано до органів Нацполіції для розшуку та притягнення до відповідальності”, –  зазначив полковник, додавши, що відповідальність може бути як адміністративна, так і кримінальна.

За його словами, зараз в Києві на обліку перебуває 89 тисяч 420 громадян, з них підлягають призову 57 тисяч 549 осіб. Останні — це кияни 20—27 років, які пройшли медогляд і підлягають призову. “Але є велика проблема, що навіть з цих 57 тисяч своєчасно у військкомати не являються практично 80%”, — підкреслив Клявін.

Військовий зазначив, що на строкову службу в армії під час осіннього призову Київ повинен призвати 744 людини. Але з початком призовної кампанії “весь інтернет був сповнений інформації, як відмазатися, відкосити або сховатися”.

“Навесні був випадок. Дзвонить бабуся у військкомат і каже: заберіть онука, він вже в мене два місяці живе, п’є, дівчат водить. Ну, приїхали, призвали. Від призову у бабусі сховався, але так її дістав, що вона сама його до армії відправила”, – розповідає полковник.

Як відомо, 1 жовтня в Україні стартувала осіння призовна кампанія, яка триватиме до 31 грудня.

Нагадаємо, до указу президента України Петра Порошенка про терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення закликів в 2018 році 10 вересня було внесено зміни, зокрема до ст. 2 указу від 15 лютого 2018 року. Згідно з новими термінами, осінній призов громадян України на строкову військову службу буде продовжено до грудня 2018 року замість листопада, зазначеного в первісній версії.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях