Березневий уїк-енд: українцям розповіли, скільки вихідних буде на початку весни – 24 Новини

Березневий уїк-енд: українцям розповіли, скільки вихідних буде на початку весни

Весна розпочнеться з довгих вихідних.

Березень порадує українців кількістю вихідних.

Цього року календарна весна починається з Понеділка, оскільки 1 березня припадає на перший робочий день. На відміну від лютого, в березні буде додатковий вихідний, а також кілька важливих дат, повідомляти Бухоблик.

У багатьох прихід весни асоціюється вже багато років з Міжнародного жіночого дня, який традиційно відзначається 8 березня.

Хоча останні кілька років активно обговорювалося рішення скасувати це радянське свято, воно як і раніше залишається державним. Це означає, що початок березня порадує довгим уїк-ендом.

Таким чином, в перший місяць весни – березень в українців буде 9 офіційних вихідних днів, а початок весни почнеться з довгого уїк-енду – 6,7 і 8 березня. При цьому, всього робочих днів буде 22.

Крім того, з 8 березня починається і тиждень Масляної. Ще здавна повелося, що на Масляну кожен день унікальний і присвячений певним ритуалам. Раніше таким чином проводили зиму і весело зустрічали весну.

У неділю, 14 березня в останній день Масляної відзначається Прощена неділя, а вже з 15 березня у православних починається Великий піст. Його строго дотримуються всі віряни аж до Великодня.

Крім того, в березні свої професійні свята відзначатимуть таксисти, письменники, а також працівники водних ресурсів, землевпорядники, працівники сфери ЖКГ та інші.

Також не варто і забувати про традиційну процедуру – переведення стрілок годинника. Цього року вона відбудеться в ніч з 27 на 28 березня. Через те, що Україна переходить на літній час, стрілки годинника потрібно перевести на одну годину вперед.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях