Безготівкові платежі по-новому: які зміни чекають українців – 24 Новини

Безготівкові платежі по-новому: які зміни чекають українців

Данило Гетманцев розповів про нововведення.

В Україні почали створювати всі необхідні умови для розвитку так званої безготівкової економіки.

Нові правила стосуватимуться грошових переказів, а також платежів, пишуть “Фінанси”.

Дані зміни передбачені законопроектом під номером 4364, який Верховна Рада прийняла в першому читанні.

Голова профільного комітету в Данило Гетманцев розповів про нововведення. За його словами в нашій країні будуть введені 9 типів платіжних послуг: 7 фінансових і 2 нефінансових. Повідомляється, що з’явиться можливість створювати малі платіжні установи за спрощеними вимогами. Крім того, небанківські фінустанови зможуть проводити платіжні операції без обов’язкової участі в платіжних системах.

При наявності відповідної ліцензії випускати електронні гроші та платіжні картки зможуть не тільки банки, а й інші представники ринку.

З’явиться спеціальна платформа для тестування платіжних послуг і технологій.

Реалізується основа для впровадження “відкритого банкінгу, що означає об’єднання продуктів різних постачальників і надання третім сторонам доступу до даних банків

Небанківські постачальники платіжних послуг зможуть відкривати і вести платіжні рахунки, будуть чіткі умови надання платіжних послуг, а клієнтів будуть краще про них інформувати, підвищаться вимоги захисту прав користувачів, що необхідно для боротьби з кібершахрайством, а також посиляться вимоги до безпеки платіжних операцій, зокрема, це буде стосуватися аутентифікації користувачів.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях