“Чекаю на вибачення”: український актор назвав “жахливою помилкою” внесення його до чорного списку Мінкульту – 24 Новини

“Чекаю на вибачення”: український актор назвав “жахливою помилкою” внесення його до чорного списку Мінкульту

Він заявив, що не був у Росії та не їздив до Криму з 2014 року.

Український актор Валентин Томусяк обурився внесенням його імені до “чорного списку” Мінкульту. Він заявив, що не має жодного відношення до знятого в Росії фільму “Солнцепёк” (Пригрів) і зажадав вибачень.

Нагадаємо, нещодавно Мінкультури поповнило список нев’їзних російських культурних діячів ще 32 акторами. У списку з’явився і український актор Валентин Томусяк, який мешкає у Києві.

За словами актора, до списку додали всіх тих акторів, які знімалися у російському фільмі “Солнцепёк”, проте він до нього жодного відношення не має і стверджує, що його прізвище внесли в бан-лист помилково. Крім того, Томусяк додав, що не був у Росії та не їздив до Криму з 2014 року.

“Мені дивно, що я зараз маю писати цей пост, та начебто виправдовуватися, тому что не маю жодного відношення до цього продукту. Більш того, я не був в Росії, на анексованих територіях або в Криму з початку війни. Я не розумію, чому зараз під загрозою моя кар’єра та репутація, а ще мій емоційний стан”, – заявив актор.

Та підкреслив, що чекатиме виправлення помилки, яка шкодить його репутації, та вибачень від влади.

Довідка. Валентин Томусяк – 38 років, український актор театру та кіно, відомий широкому колу глядачів за фільмом «Дім, милий дім» та серіалу «Безсмертник». Навчався у школі у місті Жовті Води (Дніпропетровська область), закінчив Київський університет театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.

"Чекаю на вибачення": український актор назвав "жахливою помилкою" внесення його до чорного списку Мінкульту

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях