Дадуть через 10 днів: українцям розповіли, як отримати 8 тисяч “карантинних” – 24 Новини

Дадуть через 10 днів: українцям розповіли, як отримати 8 тисяч “карантинних”

Заявки на отримання 8 тисяч гривень компенсації почали приймати 19 квітня.

Українцям нагадали, що “карантинні” 8 тисяч можна отримати протягом десяти днів після заповнення заявки. Право на компенсацію мають фізичні особи-підприємці (ФОПи) та наймані працівники з “червоних зон”.

Про це повідомила пресслужба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У Мінекономіки підкреслили, при подачі заявки переконайтеся, що всі дані заповнені правильно.

Оформити заявку можна через портал або додаток “Дія”. При цьому наймані працівники повинні самостійно подавати заявки. Роботодавці не можуть це зробити замість них.

До слова, система автоматично визначає, чи підпадаєте ви під виплати.

Також Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову №329, яка визначає види діяльності, за якими фізичні особи-підприємці та наймані працівники в “червоних” зонах карантину мають право на отримання державної допомоги в сумі 8 тис. грн.

Перелік сфер діяльності досить довгий, і стосується підприємств або компаній, які були змушені призупинити роботу через карантин. Його також можна подивитися і на порталі “Дія”.

У пресслужбі також уточнили, що подати заяву можна протягом 30 днів з дня введення “червоної” зони в області, де ведеться діяльність.

Так якщо область була віднесена до “червоної” зони протягом лютого-березня 2021 року, можна подати заяву до 18 травня 2021 включно.

Українці могли подавати заявки на отримання компенсації з 19 квітня.

Як у Telegram повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, станом на ранок 21 квітня 206 тисяч громадян подали заявки на отримання 8000 гривень допомоги від держави.

З держбюджету поки виділили кошти тільки на 175 тисяч громадян – 1,4 млрд гривень. Але на цю програму підтримки уряд планує витратити приблизно 3 млрд грн.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях