Догляд за орхідеями взимку: правила поливу та підживлення тропічних красунь – 24 Новини

Догляд за орхідеями взимку: правила поливу та підживлення тропічних красунь

У холодну пору року орхідеї вимагають особливого догляду. Тропічна красуня розквітає взимку, тому її слід правильно поливати та удобрювати.

Насамперед, необхідно враховувати температуру та рівень вологості у приміщенні, де ростуть орхідеї. Від правильно підібраної частоти поливу та підживлення залежатиме зовнішній вигляд і буйність цвітіння орхідеї.

Найкраще поливати орхідеї дощовою талою водою. При можливості, збирайте чистий сніг та дощову воду у відро, дайте зігрітися до кімнатної температури, а потім використовуйте для поливу.

Якщо можливості запастися дощовою водою немає, використовуйте перекис водню. 20 мл тривідсоткового розчину перекису водню розведіть у одному літрі води кімнатної температури. Ретельно перемішайте та полийте орхідеї методом занурення. Цей розчин можна використовувати для обприскування рослин.

Догляд за орхідеями взимку: правила поливу та підживлення тропічних красунь

Також можна змішати в пропорції 2:1 дистильовану та звичайну водопровідну воду. Додайте п’ять крапель лимонного соку.Для підживлення орхідей використовуйте спеціальні добрива. Вносіть підживлення один раз на місяць під час поливу рослин.

Поливайте орхідеї в зимову пору року за необхідності. Шматочки деревної кори в горщику повинні просохнути, а коріння рослини змінити колір на сіро-зелений. Це вірна ознака, що настав час поливати квіти. Часті поливи можуть призвести до загнивання кореневої системи та загибелі орхідеї.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях