Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку – 24 Новини

Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 3 грудня 2021 року, передбачає день, насичений подіями і сюрпризами. Нудьгувати нікому точно не доведеться. Швидкість реакції та комунікабельність сьогодні нікому не завадять.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам прибуток, а Водоліїв попереджає про підступи заздрісників

Овнам потрібно зайнятися спортом або хоча би підвищити рухову активність. Настав час вам подумати про щось, окрім роботи. Організм надсилає вам перші сигнали.

Телець

У Тельців сьогодні день складеться не так, як ви планували. Проте крах планів вас не засмутить, адже на вас чекає приємний сюрприз.

Близнюки

Близнюків сьогодні чекає несподіваний прибуток. Ви добре виконали свою роботу і отримаєте за це гідну винагороду.

Рак

Раків очікує доволі спокійний день. Щоправда, колись доведеться похвилюватися через кохану людину, але все обійдеться. Загалом ви задоволені результатами цього дня.

Лев

Леви будуть у чудовому настрої. Ваш діловий настрій нічого не зможе зіпсувати. Робота буде вам у задоволення, і її результати вас порадують.

Діва

На Дів сьогодні чекає знайомство з приємною людиною. Ваше спілкування з нею може затягнутися на довгі роки. Але, можливо, ви не відразу розпізнаєте одне в одному споріднені душі.

Терези

Терезам доведеться сьогодні згладжувати конфлікти. На щастя, ви не будете однією зі сторін конфлікту, але сповна випробувати на собі роль миротворця вам доведеться.

Скорпіон

Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам прибуток, а Водоліїв попереджає про підступи заздрісників

Скорпіонам є сенс присвятити сьогоднішній день, хоча б його другу половину, домашнім клопотам. У вас їх накопичилося стільки, що доведеться неабияк попітніти, щоби встигнути привести квартиру в порядок до нового року.

Стрілець

Стрільцям сьогодні захочеться побути трохи егоїстами, і це може спричинити сварку з оточенням. Вони не звикли бачити вас у цій ролі, і це викличе у них протест. Намагайтеся не поступатися. Іноді дозований егоїзм корисний для всіх.

Козеріг

Козероги сьогодні можуть зіткнутися з бюрократією під час вирішення якогось питання. Чиновники добряче вам допечуть. Але намагайтеся не википати, немов чайник. Зазвичай бюрократи пасують перед напором холоднокровності.

Водолій

Водолії сьогодні ризикують стати об’єктом нездорових заздрощів оточення. Причиною заздрості можуть стати як ваші успіхи на роботі, так і позитивні зрушення в особистому житті. У будь-якому випадку, вас можуть підстерігати підступи недоброзичливців.

Риби

Рибам сьогодні під силу найскладніші завдання. Ваші інтелектуальні здібності будуть на висоті, і ви легко впораєтеся з усім, що раніше викликало у вас труднощі. Це стосується як завдань на роботі, так і завдань в особистому житті.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях