Готуємося до нового локдауну: Шмигаль попередив українців – 24 Новини

Готуємося до нового локдауну: Шмигаль попередив українців

Заява прем’єра.

В уряді не виключають можливість більш жорстких карантинних обмежень.

Зовсім недавно в Україні закінчився посилений карантин, який призвів до серйозного зниження захворюваності коронавірусом. Однак через всього кілька тижнів цифри знову поповзли вгору. Уряд прийняв рішення про повернення в країну адаптивного карантину, однак цим все може не закінчиться. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, в даний момент в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу, в результаті чого в окремих регіонах країни вже введені найжорстокіші протикоронавірусні обмеження, передбачувані “червоною” зоною адаптивного карантину. Це, зокрема, Івано-Франківська, Чернівецька та Житомирська області. Крім того, одночасно кілька інших областей Західної України і Київська область знаходяться на межі потрапляння в “червону” зону.

У зв’язку з ситуацією, що вкотре загострилася, із захворюваністю коронавірусною інфекцією, у разі, якщо кількість хворих знову почне стрімко зростати, уряд розглядає можливість повернення до жорстких карантинних обмежень локдауну, які вже діяли на території України.

Сам Шмигаль зазначив, що йому не хотілося б в черговий раз вдаватися до посиленого карантину, однак якщо більша частина областей України опиниться в “червоних” зонах, уряду не залишиться робити нічого іншого, окрім як вводити локдаун. Для того, щоб цього не сталося, прем’єр закликав до усвідомленості українців і попросив їх дотримуватися карантинних рекомендацій, встановлених МОЗ.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях