Карантинні виплати ФОПам зміняться: всім по 8 тисяч не буде – 24 Новини

Карантинні виплати ФОПам зміняться: всім по 8 тисяч не буде

В Україні зміняться карантинні виплати ФОПам. Тепер всі не будуть отримувати фіксовану суму 8 тисяч, як це було під час минулого, січневого, локдауну. Суми виплат будуть відрізнятися по регіонах.

В Україні знову мають намір відновити карантинні виплати ФОПам, вимушеним простоювати через локдаун. Про це кількома днями раніше заявили в Мінекономіки, а потім і написав в своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Доручив Мінекономіки спільно з Мінфіном, Мінсоцполітики, Мінрегіоном, із залученням органів місцевого самоврядування розробити алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через введення червоного рівня епідемічної небезпеки в їхньому населеному пункті”, – написав прем’єр.

Карантинні виплати ФОПам зміняться: всім по 8 тисяч не буде

Цього разу виплати отримають підприємці не по всій країні, а лише в “червоних” карантинних зонах, де були встановлені жорсткі обмеження щодо підприємницької діяльності. Причому, як стало відомо, розмір цієї одноразової допомоги буде не такий, як в минулий раз, коли всім підприємцям дали по 8 тисяч гривень.

Цього разу розмір виплат буде розраховуватися в залежності від середньої зарплати в тому регіоні, який потрапив у “червону” зону, і в якому задіяли умови жорсткого карантину.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів радник голови Офісу президента Тимофій Милованов. Механізм формування виплат буде поєднувати в собі ініціативу місцевої і центральної влади. Спочатку місцева влада повинна сформувати у себе пакет підтримки. А потім цей пакет передадуть до Києва. І тоді центр додасть до розміру місцевої виплати ще стільки ж своїх грошей. Тобто, не буде все йти з держбюджету, а буде пайова участь у виплатах центральної і місцевої влади – 50 на 50.

“Це і відповідь, де взяти гроші: разом, я думаю, буде легше знайти кошти, ніж політично обирати одну сторону, яка повинна підтримати всіх”, – заявив Милованов.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях