Хочете готівку – платіть: українців засмутили новою системою доставки пенсій – 24 Новини

Хочете готівку – платіть: українців засмутили новою системою доставки пенсій

ПФУ до 1 вересня 2021 року повинен провести конкурс для вибору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів.

З 1 вересня 2021 року отримання грошей у готівковій формі буде безкоштовним лише для частини пенсіонерів.

Кабмін ухвалив постанову “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”, пише “Україна комунальна”.

В постанові йде річ про те, що ПФУ до 1 вересня 2021 року повинен провести конкурс для вибору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів. До визначення переможців доставку пенсій продовжить “Укрпошта”.

Пенсіонери, які ще не обрали собі уповноважений банк, мають це зробити у строк до 1 вересня поточного року.

Для доставки пенсій уповноважений банк на договірних засадах зможе залучати операторів поштового зв’язку. Оплата послуг з доставки додому буде проводитися одержувачами самостійно.

Пенсійний фонд України буде оплачувати доставку пенсійних виплат тільки для осіб з інвалідністю I групи, осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду; осіб, які досягли 80-річного віку, одержувачів державної соціальної допомоги, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

Станом на 1 січня 2021 року в Україні налічуєся 11 мільйонів 131 тисяча пенсіонерів. Питання доставки пенсій “Укрпоштою” зараз активно обговорюється в уряді. Напередодні гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський заявив, що Мінсоцполітики має намір примусово перевести більшу частину пенсіонерів на банківські картки.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях