Хвиля успіхів Овнів, досвід Близнюків та ідеї Терезів: гороскоп на 20 грудня для кожного знака зодіаку – 24 Новини

Хвиля успіхів Овнів, досвід Близнюків та ідеї Терезів: гороскоп на 20 грудня для кожного знака зодіаку

Дізнайтеся з чого краще розпочати цей тиждень у щоденному астрологічному прогнозі. Настав незвичайний період, оскільки 19 грудня почався ретроградний рух Венери, планети кохання та взаємин.

Овен

21 БЕРЕЗНЯ — 19 КВІТНЯ

Для Овнів цей тиждень починається дуже сприятливо. Ви перебуватимете буквально на хвилі успіху. Венера, яка 19 грудня розпочала свій ретроградний рух подарує Овнам багато рішучості та впевненості у своїх силах. Відмінний день для підписання важливих документів та контрактів.

Телець

20 КВІТНЯ — 20 ТРАВНЯ

Тельці відсьогодні можуть відчувати приплив енергії та удачі. Щодо особистих взаємин, Венера, яка стала ретроградною 19 грудня, принесе Тельцям бажання грати не за правилами, вашу голову почнуть відвідувати думки зробити те, про що ви боялися навіть подумати. Відволіктися допоможе лише робота.

Близнюки

21 ТРАВНЯ — 20 ЧЕРВНЯ

Близнюкам сьогодні важливо зрозуміти, що вони досягли багато завдяки своєму досвіду. Вам може здаватися, що цього недостатньо, але зірки рекомендують почати цінувати те, що ви вже маєте.

Рак

21 ЧЕРВНЯ — 22 ЛИПНЯ

Раки з цього дня стануть більш комунікабельними. Зірки радять не боятися перед досягненням цілей. Проблеми, що виникають на вашому шляху, не повинні вас лякати. Потрібно зрозуміти, що це є частина шляху, який ви повинні пройти.

Лев

23 ЛИПНЯ — 22 СЕРПНЯ

Леви цього дня можуть помилитися у якійсь справі. Вам може стати на заваді те, що ви звикли все прораховувати наперед. Намагайтеся приймати рішення виходячи зі своєї інтуїції. Зараз вона працює набагато краще.

Діва

23 СЕРПНЯ — 22 ВЕРЕСНЯ

Венера, яка розпочала свій ретроградний рух з 19 грудня може вплинути на Дів таким чином, що вони будуть розгублені та забуватимуть елементарні речі. Зірки пророкують, що цей період триватиме недовго. Необхідно бути уважнішими й тоді ви зможете уникнути помилок.

Терези

23 ВЕРЕСНЯ — 22 ЖОВТНЯ

Терези цього дня будуть спантеличені своїми справами. Зірки нагадують, що вам потрібно зайнятися детальними розрахунками. Постарайтеся все записувати, щоб нічого не випустити з уваги.

Скорпіон

23 ЖОВТНЯ — 21 ЛИСТОПАДА

У Скорпіонів сьогодні буде насичений та активний день. Ваш телефон буде розриватися, ви вирішуватимете безліч справ одночасно. Будьте готові до того, що можуть виникнути непередбачувані ситуації. Ви зможете все вирішувати вчасно, якщо вирішуватимете справи послідовно.

Стрілець

22 ЛИСТОПАДА — 21 ГРУДНЯ

Стрільці сьогодні будуть спантеличені вирішенням кількох справ. Вам потрібно проявляти ініціативу та запопадливість. Венера, яка вступила в ретроградний рух 19 грудня, подарує вам багато енергії для здійснення будь-яких справ.

Козеріг

22 ГРУДНЯ — 20 СІЧНЯ

У Козорогів сьогодні можуть виникнути труднощі у подоланні якихось справ. Зірки вказують на те, що цього не потрібно боятись, страх вам завадить. Виконання якихось справ може відбуватися не так гладко, як планувалося. Намагайтеся все вирішувати поступово.

Водолій

21 СІЧНЯ — 18 ЛЮТОГО

Венера, яка вступила до ретроградного руху з 19 грудня, подарує Водоліям багато чуттєвості та емоційності. Навіть якщо раніше ви були холодні у прояві своїх емоцій, відсьогодні вам захочеться висловлювати свої почуття, що позитивно позначиться на вашому особистому житті.

Риби

19 ЛЮТОГО — 20 БЕРЕЗНЯ

Риби в цей день можуть опинитися перед вибором. Вам потрібно буде ухвалити рішення у бік чужих інтересів чи своїх. Остерігайтеся різних махінацій та хитрощів, інакше це загрожує розглядами, можливо навіть судовими.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях