Киянам назвали реальну собівартість проїзду в столичних маршрутках – 24 Новини

Киянам назвали реальну собівартість проїзду в столичних маршрутках

Проїзд в київських маршрутках на початку квітня підвищився з 8 до 10 гривень. Підвищення проїзду не було пов’язано з локдауном. Справа в тому, що столичні перевізники опинилися на грані банкрутства, і щоб не працювати в “мінус” їм довелося підняти тарифи. При цьому, реальна собівартість проїзду в столичному громадському транспорті набагато вище.

Голова громадської спілки “Асоціація перевізників Києва та Київської області” Ігор Мойсеєнко заявив, що багато перевізників знаходяться на межі збитковості і відмови від маршрутів. Так як з 1 травня громадський транспорт знову починає працювати без спецперепусток, ситуація трохи покращиться. Але все-одно водіям маршруток буде дозволено перевозити тільки 50% пасажирів.

Киянам назвали реальну собівартість проїзду в столичних маршрутках

За словами Мойсеєнко, собівартість однієї поїздки в маршрутному таксі Києва в умовах обмеженого пасажиропотоку становить 20-30 гривень.

“Ми можемо поставити цю ціну, але ми розуміємо, що це буде дуже некоректно по відношенню до простих людей”, – зазначив він.

Через подорожчання палива і запчастин ціни на проїзд можуть рости і далі, адже перевізникам якось потрібно покривати свої витрати. Якщо транспорт і далі буде їздити напівпорожній, а за порушення правил перевезень водії будуть платити штрафи, то столиця залишиться взагалі без маршруток. Деякі водії пересиділи локдаун вдома, щоб не працювати у збиток.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях