Модна косинка на зиму: сучасні варіанти головних уборів, що витісняють шапки – 24 Новини

Модна косинка на зиму: сучасні варіанти головних уборів, що витісняють шапки

Багато жінок не носять шапки, оскільки вважають, що вони не йдуть. Але це не привід мерзнути у зимові морози. У моду входять теплі та стильні косинки, які прикрашатимуть будь-яку жінку.

Зручна і оригінальна косинка зовсім не нагадує бабусину хустку, головний убір шиється з сучасних тканин, утеплений і виглядає стильно і модно, і набагато цікавіше за звичну шапку.

Трендова жіноча косинка в колекціях модних брендів представлена у різноманітних кольорах. Такий головний убір можна підібрати під будь-який стиль та образ. Неперевершена класика тонкої в’язки з ніжної ангори, кантрі – косинка нагадує старовинну пухову хустку та сучасний стиль, який чудово доповнить футуристична дута косинка.Дуті моделі жіночих косинок у 2022 році будуть наймоднішими, це дуже теплий головний убір, який не тільки чудово зігріє у морози, захистить від вітру та опадів, а й не зіпсує зачіску.

Модна косинка на зиму: сучасні варіанти головних уборів, що витісняють шапки

Жіноча косинка приємна до шкіри, невагома і чудово поєднується з модними пуховиками. По колірній гамі дуту косинку можна вибрати в тон до сумочки, взуття або пуховика, але також ви можете сміливо носити такий головний убір у контрастних кольорах.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях