Нафтогаз повідомив, для кого тариф на газ буде найдешевшим – 24 Новини

Нафтогаз повідомив, для кого тариф на газ буде найдешевшим

Компанія Нафтогаз визначила вартість газу для підприємств теплової комунальної енергетики. Всупереч похмурим прогнозам, для них тариф на газ буде навіть меншим, ніж фіксовані річні тарифи для побутових споживачів. На спільній нараді у президента члени Асоціації міст Україні зуміли домовитись із Нафтогазом і владою щодо врегулювання тарифного питання для підприємств-виробників тепла.

“Цього тижня НАК «Нафтогаз України» запропонує підприємствам теплокомуненерго постачання газу за річним контрактом (ціна — 7 400 грн/тис. куометрів)”, – поділився у своєму Facebook мер Житомира Сергій Сухомлин.

Із проблемою газопостачання котелень Житомир гостро зіткнувся на минулому тижні, коли “Житомиргаз” вимкнув газ для котелень, які забезпечують гарячою водою лікарні. У подібній ситуації опинились не лише житомирські тепловики, але й підприємства ТКЕ із багатьох інших міст.

Крім того, на нараді було досягнуто домовленості, що Нафтогаз звернеться до Державної виконавчої служби, аби та зняла арешти з рахунків тепловиків.

Нафтогаз повідомив, для кого тариф на газ буде найдешевшим

На нараді також досягли домовленості, що вже найближчим часом парламент розгляне законопроект щодо списання боргів за спожитий газ із підприємств ТКЕ. А ще, влада має, також найближчим часом вирішити питання щодо відшкодування заборгованості, що виникла через різницю в тарифах, за якими тепловики купували газ, і які закладали людям у платіжки за тепло. У другому випадку вони були значно нижчі.

“Ще чекаємо на зміни до Бюджетного кодексу в частині надання можливості органам місцевого самоврядування здійснювати місцеві запозичення для придбання газу на потреби ЖТКЕ”, – пише Сухомлин.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях