Нова обраниця Андрія Богдана краща за всіх його попередніх дружин – 24 Новини

Нова обраниця Андрія Богдана краща за всіх його попередніх дружин

Екс-глава Офісу президента України Андрій Богдан закрутив новий роман з чарівною брюнеткою. Відомий політик знаходиться у відносинах з моделлю і Instagram-блогером Кариною Тищенко.

Як стверджують багато українських ЗМІ, Андрій Богдан був неодноразово помічений з Кариною Тищенко на публіці. Подейкують, що Богдан планує частіше виводити красуню у світ.

Нова обраниця Андрія Богдана краща за всіх його попередніх дружин

Мас-медіа також повідомляють, що Карина Тищенко подобається багатьом у Києві. Дівчина живе в ЖК Новопечерські Липки, що вважається показником статусу. На блог Карини Тищенко в Інстаграм підписано понад 49 тисяч користувачів. Судячи з інформації на сторінці нової дівчини Андрія Богдана, вона обожнює подорожувати та нерідко публікує фото з різних куточків земної кулі.

Крім того, в блозі Карини дуже багато її фото в купальниках, боді та гарній білизні. Фоловери часто в коментарях пишуть компліменти про зовнішність Карини. Чоловіки захоплюються її стрункою фігурою, жінки обговорюють вбрання Тищенко.

Нова обраниця Андрія Богдана краща за всіх його попередніх дружин

На своїй сторінці в Інстаграм Карина Тищенко не розмістила жодної фотографії, яка б натякала на присутність Андрія Богдана в її житті. Однак в ЗМІ повідомляють, що Богдан і Тищенко відпочивали разом в турецькій Анталії в п’ятизірковому готелі Titanic Mardan Palacе і разом були присутні на показі мод Ocean Fashion Show.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях