Перший день у “червоній” зоні: кияни без масок і дистанції “штурмують” МВЦ, щоб отримати COVID-щеплення – фото – 24 Новини

Перший день у “червоній” зоні: кияни без масок і дистанції “штурмують” МВЦ, щоб отримати COVID-щеплення – фото

Попит на вакцинацію виник через перехід столиці у “червону” зону.

У Києві у перший день дії посилених карантинних обмежень біля пункту вакцинації у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) утворилися величезні черги. Жителі столиці вкотре “штурмують” пункт щеплення, щоб мати можливість не підпадати під дію жорсткого карантину – користуватися транспортом, відвідувати роботу, кафе, ресторани, кінотеатри, спортзали тощо.

Варто зазначити, що люди у чергах практично не дотримуються соціальної дистанції, велика кількість навіть не мають при собі елементарного – захисної маски.

Зазначимо, що попит на вакцинацію виник через перехід столиці у “червону” зону, де “привілеї” мають лише вакциновані громадяни. Решті загрожує або домашнє “ув’язнення”, або штраф у 17000 гривень за проїзд без COVID-документів.

Перший день у "червоній" зоні: кияни без масок і дистанції "штурмують" МВЦ, щоб отримати COVID-щеплення – фото

У зв’язку з цим біля київського МВЦ зранку спостерігаються великі черги з охочих на щеплення. Ближче до входу люди не дотримуються дистанції, а навпаки – утворюють стовпотворіння.

Також зазначимо, що біля МВЦ чергують співробітники муніципальної охорони, які контролюють просування черги. Додамо, що люди в МВЦ можуть стати як у “живу” чергу, так і в електронну.

Перший день у "червоній" зоні: кияни без масок і дистанції "штурмують" МВЦ, щоб отримати COVID-щеплення – фото

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях