Перший в Україні автобан почнуть будувати у 2022 році – Шмигаль – 24 Новини

Перший в Україні автобан почнуть будувати у 2022 році – Шмигаль

За словами прем’єра, відсутність таких доріг протягом 30 років — це «економічний злочин» проти держави.

Перший в Україні автобан почнуть будувати у 2022 році. Це буде автомобільна дорога за маршрутом Краковець — Броди — Рівне.

За його словами, відсутність таких доріг протягом 30 років — це «економічний злочин» проти держави.

“Будівництво концесійного автобану — один з найочікуваніших проектів для країни. “Краковець — Броди — Рівне” має стати першим проектом державно-приватного партнерства у сфері будівництва та експлуатації доріг”, – заявив очільник уряду.

Наразі за маршрутом проекту завершений збір інформації. Проаналізовані всі матеріали, зроблені заміри інтенсивності руху та технічний дизайн, зокрема розроблені три варіанти проходження траси.

Протяжність дороги має скласти близько 280 км, а час проходження маршруту прогнозовано зменшиться з 4 годин 20 хвилин до 2,5 годин. Дорога буде розрахована на швидкість 130 км/год, а реалізація проекту передбачена в три етапи. Перші роботи мають розпочатися вже наступного року.

Довідка. Автобани вже є у Німеччині, Австрії та Швейцарії — це автомагістраль, на якій дозволено велику швидкість руху. Автобани Німеччини є єдиною у світі діючою шляховою системою, на якій максимальна швидкість принципово законом не обмежена.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях