Подорож на автомобілі: найцікавіші маршрути для кемпінгу по Україні – 24 Новини

Подорож на автомобілі: найцікавіші маршрути для кемпінгу по Україні

Подорож на особистому автомобілі може перетворитися в захоплюючий відпочинок, якщо правильно підготуватися, взяти з собою все необхідне і намітити цікавий маршрут.

Для початку продумайте маршрут. Де б ви хотіли відпочити? Можливо, вас ваблять гори, тоді вирушайте в Карпати, тут багато місць, де можна розбити намет. Мрієте про море – тоді вам слід поїхати в сторону Чорного або Азовського моря. Практично в кожному селищі на узбережжі є місця, де дозволено розбити табір.

Не менш прекрасний відпочинок на природі біля річок Дністер, Південний Буг або Дніпро. Наприклад, на березі Південного Бугу недалеко від села Мигія можна орендувати намет з матрацами, душем і туалетом для мандрівників.

Блакитні озера біля села Олешня в Чернігівській області порадують дивовижними краєвидами і теплою водою. Соснові ліси – найкраще лікування хвороб дихальної системи. Тут багато місць для наметів.

Шацькі озера, зокрема у озера Світязь, мандрівники на автомобілі можуть зупинитися, розбити табір і відмінно відпочити на лоні майже дикої природи.

До слова, відпочити в наметі можна не тільки далеко від цивілізації, але і прямо в серці країни. Київське водосховище – улюблене місце для сотень відпочиваючих, тут і піщані пляжі, і сосновий ліс, і місце для наметової стоянки.

З собою в дорогу потрібно обов’язково взяти добротну намет, яка не пропускає вологу і не боїться сильного вітру. Самонадувні килимки та спальні мішки замінять мандрівникам ліжка. Зручний рюкзак необхідний, щоб можна було прогулятися вглиб місцевості, прихопивши з собою їжу, воду, медикаменти, одяг. Складні меблі, пледи, тент для тіні, дощовики і плівка від дощу зроблять ваш відпочинок максимально комфортним.

Подорож на автомобілі: найцікавіші маршрути для кемпінгу по Україні

Також може знадобитися пальник, посуд і туристичний газовий балон для приготування їжі. Не скрізь дозволяється розводити багаття.

Обов’язково зберіть аптечку, покладіть в неї все необхідне, включаючи засоби від укусів комах, вату, бинт, йод, перекис водню, спирт і т.п.

Запам’ятайте головне правило відпочинку на лоні дикої природи: завжди залишайте після себе ідеальну чистоту. Навіть якщо вам самим доводилося прибирати за іншими “постояльцями”. Бережіть природу – це девіз кожного мандрівника!


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях