Поліція нагадала водіям, як потрібно їздити по мокрій дорозі – 24 Новини

Поліція нагадала водіям, як потрібно їздити по мокрій дорозі

Синоптики прогнозують незабаром дощі на більшій частині території України. Патрульна поліція Київської області вважає, що водіям потрібно згадати правила керування автомобілем під час дощу.

У поліції нагадали, що під час дощу водії повинні дотримуватися безпечної дистанції, не перевищувати дозволену швидкість і не робити ризикованих маневрів. Заздалегідь знижувати швидкість перед поворотами, перехрестями, світлофорами і нерегульованими пішохідними переходами.

Педаль гальма натискайте плавно. Це убезпечить машину від знесення на мокрій дорозі і дозволить іншим водіям побачити ваш маневр заздалегідь.

Обов’язково знижуйте швидкість перед калюжами. Якість доріг в нашій країні ще далека від ідеального, тому під калюжею може бути яма.

Також потрібно увімкнути ближнє світло фар або протитуманні ліхтарі. Правоохоронці радять триматися подалі від вантажівок, щоб бруд з-під їх коліс не потраплял на лобове скло.

Якщо ж через дощ видимість дуже погана, то поліція рекомендує зупинитися. Так ви уникнете потрапляння в ДТП, ризик якого сильно збільшується при поганій видимості.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях