Польща посилює перевірку заробітчан: за що українцям загрожують штрафи та депортація – 24 Новини

Польща посилює перевірку заробітчан: за що українцям загрожують штрафи та депортація

Влада Польщі у 2022 році посилить перевірку трудових мігрантів, які приїжджають з метою працевлаштування з інших країн. Нові норми стосуватимуться і українських заробітчан.

Рішення польського Сейму направлено на роботодавців та працівників, які не укладають офіційного трудового договору. Заробітчанам з України загрожують великі штрафи, депортація заборона в’їзду до Польщі терміном до 5 років, якщо вони працюють нелегально.

Як розповіла віце-президент компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal Кароліна Шлешинська, у Польщі мають намір викорінити незаконне працевлаштування працівників-іноземців. Для цього влада європейської держави вирішила запровадити інспектування підприємств.

Польща посилює перевірку заробітчан: за що українцям загрожують штрафи та депортація

У будь-який момент, без попередження можуть прийти перевіряючі та перевірити, чи всі працівники офіційно працевлаштовані та отримують заробітну плату офіційно.Цікаво, що, незважаючи на масовий виїзд українців на заробітки до Польщі, в країні фіксують гострий кадровий голод. На сьогоднішній день, за даними Головного статистичного управління у Польщі, у промисловості не вистачає понад 34 тисячі працівників та 22,5 тисячі працівників у будівництві.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях