Ретроградний Меркурій настає: яким знакам зодіаку варто боятися нових ударів долі – 24 Новини

Ретроградний Меркурій настає: яким знакам зодіаку варто боятися нових ударів долі

14 січня 2022 року Меркурій розпочинає свій Ретроградний рух і триватиме до 4 лютого 2022 року. Про Ретроградного Меркурію чули навіть ті, хто не захоплюється астрологією. А все тому, що цей період справді є енергетично складним, його відчувають майже всі люди. Астролог редакції APnews розповіла, чого чекати кожному знаку зодіаку. За її словами, саме цей РетроМеркурій не такий страшний, як може здатися, для деяких ці три тижні будуть особливо вдалими.

Овен

21 БЕРЕЗНЯ — 19 КВІТНЯ

Для Овнів Меркурій розгорнеться у 11 будинку друзів. Це означає, що Овнов очікують на зустрічі з минулого, відновлення відносин з колишніми партнерами чи колегами. Також у ці три тижні добре займатися просуванням соціальних мереж або займатися бізнесом онлайн. Ви зможете розширити коло ділових партнерів і привернути увагу інвесторів.

Телець

20 КВІТНЯ — 20 ТРАВНЯ

Для Тельців Меркурій розгорнеться у 10 будинку кар’єри та досягнень. Це означає, що деякі робочі процеси можуть вимагати доробок чи покращення. Якщо ви планували на цей період відрядження, зірки радять перенести дату. У ці три тижні краще не поспішати у вирішенні будь-яких справ. Сприятливий період для покращення репутації.

Близнюки

21 ТРАВНЯ — 20 ЧЕРВНЯ

Для Близнюків Меркурій розгорнеться у 9 будинку подорожей. Це означає, що ці три тижні можуть загальмуватися справи з отриманням важливих документів або візи. Якщо в ці три тижні ви планували поїздку або переліт, краще за можливості перенести дату. Якщо такої можливості немає, намагайтеся дуже уважно перевіряти квитки та дату відправлення, щоб не запізнитися. Сприятливий період для виправлення помилок та налагодження відносин.

Рак

21 ЧЕРВНЯ — 22 ЛИПНЯ

Для Раків Меркурій розгорнеться у 8 будинку фінансів. Це означає, що у ці три тижні добре займатися рефінансуванням, гасити кредити, віддавати борги та займатися накопиченням коштів. Сприятливий період для того, щоб вносити доповнення до документів або отримувати довідки у державних органах та банках.

Лев

23 ЛИПНЯ — 22 СЕРПНЯ

Для Левів Меркурій розгорнеться у 7 будинку стосунків. Це означає, що за ці три тижні ви можете відновити стосунки з колишніми партнерами або вирішити проблеми в теперішніх стосунках. Цей період буде відповідальним, тому приймати рішення важливо без поспіху.

Діва

23 СЕРПНЯ — 22 ВЕРЕСНЯ

Для Дів Меркурій розгорнеться у 6 будинку здоров’я та роботи. Це означає, що за ці три тижні ви будете зайняті вирішенням ділових питань. Також у цей період добре займатиметься профілактикою хронічних захворювань. Є ймовірність того, що у вас виникне бажання повернутись на колишнє місце роботи або відновити спілкування з колишніми діловими партнерами.

Терези

23 ВЕРЕСНЯ — 22 ЖОВТНЯ

Для Терезів Меркурій розгорнеться у 5 будинку дітей. Це означає, що в ці три тижні ви займатиметеся вирішенням справ своїх дітей, або можливо планувати дитину. Цей період добре підходить для того, щоб перевести дитину до іншої школи, секції або обрати університет. Також Терезам важливо переглянути бюджет і відмовитися від зайвих витрат, щоб накопичити гроші на свою мрію.

Скорпіон

23 ЖОВТНЯ — 21 ЛИСТОПАДА

Для Скорпіонів Меркурій розгорнеться у 4 будинку нерухомості. Це означає, що за ці три тижні добре займатися питаннями, пов’язаними з ремонтом або планувати покупку нерухомості. Також Скорпіонам варто більше часу приділяти побутовим питанням, крім покупки нової техніки, яка може швидко вийти з ладу.

Стрілець

22 ЛИСТОПАДА — 21 ГРУДНЯ

Для Стрільців Меркурій розгорнеться у 3 будинку транспорту та техніки. Це означає, що за ці три тижні краще відмовитися від покупки машини або будь-якої іншої техніки. Також більше уваги варто приділити документам, які можуть загубитися або вимагати доопрацювання.

Козеріг

22 ГРУДНЯ — 20 СІЧНЯ

Для Козорогів Меркурій розгорнеться у 2 будинку фінансів. Це означає, що за ці три тижні вам можуть повернути борг і заплатити гроші за вже зроблену роботу. Якщо надходження якихось фінансових коштів затримувалося, у цей період ви нарешті дочекаєтесь. Також це сприятливий період підвищення самооцінки, ви можете підняти вартість на свої послуги або товари.

Водолій

21 СІЧНЯ — 18 ЛЮТОГО

Для Водоліїв Меркурій розгорнеться в 1 будинку стосунків. Це означає, що у ці три тижні ви будете зосереджені на стосунках, насамперед на ставленні до самого себе. Сприятливий період для турботи про своє самопочуття, прощання з минулим. Якщо ви давно хотіли змінити імідж, стиль чи зачіску, зірки обіцяють, що ви залишитеся задоволені.

Риби

19 ЛЮТОГО — 20 БЕРЕЗНЯ

Для Риб Меркурій розгорнеться у 12 будинку далеких країн та поїздок. Це означає, що ці три тижні добре займатися документами для поїздок, навіть якщо ви поки що їх не плануєте. Також цей період сприятливий для продажу майна, завершення справ та звільнення від проблем.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях