Сало нормалізує гормональний фон у жінок: п’ять несподіваних властивостей продукту – 24 Новини

Сало нормалізує гормональний фон у жінок: п’ять несподіваних властивостей продукту

Прихильники здорового харчування помилково вважають, що сало з раціону необхідно виключити. Насправді, нутриціологи наполягають, що цей продукт дуже корисний для здоров’я, тому він обов’язково повинен бути присутнім в меню.

1. Раціон людини повинен бути збалансованим, в ньому обов’язково повинні бути не тільки білки і вуглеводи, а й жири. У салі міститься також велика кількість арахідонової кислоти (жирна полінасичена кислота), яка потрібна людському організму для нормальної роботи головного мозку, нирок, печінки, серця.

2. Сало корисно їсти жінкам, у яких знижений лібідо, є збої в менструальному циклі, діагностовано безпліддя або гормональний збій.

3. У салі містяться цінні жиророзчинні вітаміни А, Е, і Д, без яких неможливе нормальне функціонування людського організму в будь-якому віці.

Сало нормалізує гормональний фон у жінок: п'ять несподіваних властивостей продукту

4. Сало корисно для тих, хто страждає зайвою вагою. Якщо відчуваєте нестерпне відчуття голоду, то з’їжте дві-три тонких скибочки сала з салатом зі свіжих овочів. Незважаючи на те, що сало – продукт калорійний, воно дуже повільно розщеплюється, тому почуття ситості забезпечується надовго.

5. Холестерин, що міститься в салі, несе користь організму, оскільки дана речовина бере участь в синтезі гормонів і вітамінів. Цілюща доза сала на добу – 20 – 30 г, їсти його краще не з хлібом, а зі свіжими овочами.

Дізнайтеся також, як застосовувати сало для лікування застуди та для схуднення. Шість простих способів поправити здоров’я за допомогою сала.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях