“Шкода власника“: Ірина Федишин відреагувала на інцидент з незаконним використанням її пісень – 24 Новини

“Шкода власника“: Ірина Федишин відреагувала на інцидент з незаконним використанням її пісень

Ірина Федишин опинилася в центрі інциденту, пов’язаного з порушенням авторських прав. За використання пісень української співачки, маленький магазинчик в українському селі був оштрафований судом на величезну суму – понад сто тисяч гривень. Виконавиця вирішила виступити з заявою, розповівши про ситуацію.

За словами Ірини Федишин, їй щиро, по-людськи шкода власника магазину, але щоб уникнути невірного трактування новини, артистка вирішила пояснити все сама. Зірка відзначила, що всі авторські права на її музику належать компанії Best music, яка і судилася з власником магазину. Сама ж співачка дізналася про інцидент разом зі своєю країною зі ЗМІ.

Однак Ірина Федишин звернула увагу на те, що власник магазину порушив закон: “В Україні діє закон про “Захисту авторських прав”, який в даній ситуації порушили. Подобається цей Закон комусь чи ні – це ваша сторона медалі … Мені, як і вам, чисто по-людськи, шкода власника, тому що сума не маленька”.

Артистка спробувала з’ясувати, чому власник поніс таке велике покарання. Виявляється, що до нього зверталися з проханням не порушувати закон і запропонували укласти договір на отримання ліцензії. Він відмовився і продовжив порушувати закон. У підсумку все дійшло до суду.

“Щоб не потрапити в таку ситуацію всі магазини, ресторани, готелі та інші комерційні заклади за Законом України повинні мати ліцензію на трансляцію будь-якої музики у себе в закладі. Хто б там не співав, або український, або іноземний виконавець – це не змінює суті справи!” – підкреслила співачка.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях