Скільки яєць потрібно додати до сирників, щоб вони тримали форму і не прилипали до сковорідки – 24 Новини

Скільки яєць потрібно додати до сирників, щоб вони тримали форму і не прилипали до сковорідки

Сирники – ідеальна страва на сніданок, однак приготувати їх смачними вдається не всім з першого разу. Щоб сирники тримали форму і не прилипали до сковороди, важливо дотримуватися пропорцій інгредієнтів. Є кілька важливих нюансів, якими поділилися досвідчені господарки.

До рецепту сирників входять яйця. Чим більше яєць – тим більше вологи вони дають сиру. Щоб не додавати багато борошна, в тісто для сирників краще класти тільки жовтки. Тоді сирники вийдуть ідеальними. На 200 г сиру візьміть 2 жовтки.

Якщо сир буде вологим, то сирники можуть втратити форму під час смаження. Тому вибирайте максимально сухий сир. Він має бути і не рідким, і не жирним. Найкраще для сирників підійде магазинний сир жирністю трохи більше 5%. Щоб сирники були повітряні, попередньо слід перетерти сир через сито.Щоб сирники добре пропеклися, але не підгоріли, їх треба смажити під кришкою на середньому вогні. До появи першої скоринки смажимо без кришки, а потім перевертаємо сирники, зменшуємо вогонь і готуємо під кришкою до готовності.

Скільки яєць потрібно додати до сирників, щоб вони тримали форму і не прилипали до сковорідки

Сирники бажано смажити в паніровці, інакше не утвориться скоринка. Для панірування можна використовувати борошно, вівсяні пластівці, кунжут.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях