Співробітники Ощадбанку обманом виманюють гроші при випуску соціальних карт – 24 Новини

Співробітники Ощадбанку обманом виманюють гроші при випуску соціальних карт

Ощадбанк заявив про проведення перевірки з приводу того, що співробітники в відділеннях почали обманом виманювати у клієнтів гроші при оформленні соціальних карт.

На сайті Мінфін один з клієнтів назвав державний Ощадбанк “шахраєм”. За словами чоловіка, у відділенні банку при оформленні соціальної карти обманюють клієнтів, вимагають заплатити гроші за послуги, які є безкоштовними, а також нав’язують “фіктивні угоди страхування”.

“Шахраї. За черговий випуск соціальних карт киянина / муніципальних здирають 50 грн за фіктивними угодами страхування, обманюючи клієнтів, що послуга випуску даних пільгових карт є платною. Після зробленого їм попередження, прийшов перевірити за три тижні – те ж саме – так само **уть в очі, що випуск соціальних карт є платним, хоча особисто мені гроші і повернули в обмін на «угоду». Завтра бабуся буде йти за своєю карткою, подивимося, вони геть дурні, або все-таки вибачаться”, – написав користувач з ніком “Hovgaard”.

Співробітники Ощадбанку обманом виманюють гроші при випуску соціальних карт

У відповідь на коментар незадоволеного користувача, техпідтримка Ощадбанк пообіцяла, що в зазначеному відділенні буде проведена перевірка. Банк має намір покращувати ситуацію з якістю обслуговування, тому подякував автора коментаря за зворотній зв’язок.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях