Стрижка піксі підходить всім жінкам: як зробити модне укладання за п’ять хвилин – 24 Новини

Стрижка піксі підходить всім жінкам: як зробити модне укладання за п’ять хвилин

Піксі – одна з наймодніших і трендових стрижок, яка підходить абсолютно всім жінкам з коротким волоссям. Головне, правильно підібрати форму зачіски та навчитися робити розкішне укладання.

Якщо у вас коротке волосся, то обов’язково приміряйте стрижку піксі. Варіантів укладання цієї зачіски дуже багато, зробити їх зможе будь-яка жінка самостійно за кілька хвилин.

Створити зухвалий образ можна нанісши на волосся трохи мусу для укладання. Розподіліть засіб для укладання, змінюючи волосся пальцями. За допомогою гребінця з рідкісними зубцями надайте зачісці потрібну форму.

Стрижка піксі підходить всім жінкам: як зробити модне укладання за п'ять хвилин

Для урочистого виходу у світ під плаття або брючний костюм підійде укладання стрижки піксі у французькому стилі. На чисте і добре висушене волосся нанесіть термозахисний засіб. За допомогою плойки підкрутіть кінчики пасом у різні боки. Вийде художньо недбале і дуже стильне вечірнє укладання.Коли часу на наведення краси немає, а створити яскравий і привабливий образ дуже хочеться, тоді візьміть гребінець і змініть проділ. Стрижка піксі одразу придбає обсяг і виглядатиме по-новому.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях