Субсидії для аграріїв збільшили: як отримати свої виплати – 24 Новини

Субсидії для аграріїв збільшили: як отримати свої виплати

Українським фермерам збільшили субсидії і спростили порядок їх отримання. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 21 квітня. Тепер сільгоспвиробники зможуть отримати по 5000 грн/га для розвитку сімейних ферм, замість 3000 грн/га, як було раніше.

Загальна сума субсидії одному фермеру на руки не повинна перевищувати 100 тис. грн. Дане рішення розроблено на підставі указу президента в частині підвищення фінансової спроможності фермерів.

Всього в Україні налічується майже 50 000 сімейних фермерських господарств, які обробляють невеликі земельні ділянки, і вирощують там продукцію для українців. Саме їм збільшать субсидії до 5000 грн за гектар. Про великих землевласників мова не йде.

“Саме невеликі фермерські господарства, які мають в обробці невеликі площі і обмежений фінансовий ресурс, найбільше потребують посиленої підтримки з боку держави”, – прокоментував міністр розвитку економіки Ігор Петрашко.

Субсидії для аграріїв збільшили до 5000 гривень за гектар: як отримати свої виплати

Отримані гроші аграрії зможуть витратити на розвиток своїх ферм. Нагадаємо, що 15 квітня Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства затвердило розподіл коштів в розмірі 85,9 млн грн для компенсації суб’єктам господарювання агропромислового комплексу за фактично сплачені відсотки за користування кредитами в січні-березні 2021 року.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях