Три області в Україні найближчим часом можуть перейти до “червоної” зони карантину – 24 Новини

Три області в Україні найближчим часом можуть перейти до “червоної” зони карантину

У цих регіонах числа по заражень можуть стати критичними через пару тижнів.

Через лічені тижні три області України – Волинська, Львівська та Рівненська, можуть перейти в “червону” зону карантину.

Відповідну інформацію Радуцький озвучив під час робочої зустрічі з послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцьким. При цьому, як зазначив парламентарій, в Польщі вакцинувати вже половина населення. І це дозволяє утримувати ситуацію під контролем.

“У регіонах України, які межують з Польщею, зростає кількість хворих COVID і рівень госпіталізації. Є ймовірність, що за тиждень-два у Волинській, Львівській, Рівненській областях посилять карантинні обмеження”, – заявив нардеп.

Як приклад Радуцький вказав останні дані щодо виявлених випадків COVID-19 в сусідніх країнах. Якщо в Польщі їх число коливається в районі тисяч чоловік, то в Україні вперше з квітня число заражень перевищила 10 тисяч.

У свою чергу польський посол розповів, що “польські прикордонники регулярно виявляють у українців підроблені довідки про вакцинацію”. При цьому Ціхоцький зазначив, що у поляків поки немає технічних засобів для перевірки достовірності сертифікатів в додатку “Дія”.

“Домовилися, що це питання буде вирішене, оскільки відображення сертифікатів в” Дії “є одним з кращих технічних рішень, що визнано багатьма країнами. Зі свого боку Україна активізує боротьбу з фальсифікованими довідками про вакцинацію”, – заявив Радуцький.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях