Тисячі людей та металошукачі: у центрі Києва готуються до проведення святкового параду – 24 Новини

Тисячі людей та металошукачі: у центрі Києва готуються до проведення святкового параду

Перед Головпоштамтом з обох сторін поставили металошукачі і утворилася черга.

У центрі Києва вже все готово до святкового параду на День незалежності. Людей на Хрещатику зібралося дуже багато, особливо ближче до Майдану. Офіційно військовий парад повинен початися о 10:00.

Перед Головпоштамтом з обох сторін поставили металошукачі і утворилася черга. У деяких людей правоохоронці перевіряють сумки.

За словами нашого журналіста, нічого незвичайного немає, всі в очікуванні святкового параду. Соціальної дистанції, до слова, теж ніхто не дотримується. Але по-іншому не вийде, інакше місця всім бажаючим може не вистачити.

Відзначимо, що окремо пропускають до параду і пресу – тільки за акредитацією, яку, до речі, дали далеко не всім. Багатьом представникам ЗМІ Офіс Президента надіслав відмову, аргументуючи його карантинними обмеженнями через пандемію COVID-19.

Нагадаємо, у параді візьмуть участь 4 тисячі військових та техніка, у небо здійметься авіація, у тому числі найбільший у світі транспортний літак “Мрія”. Буде й річковий парад на Дніпрі.https://t.me/apnewsua/12095?embed=1


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях