Тисячу за вакцинацію можна буде отримати і використати лише через “Дію“ – 24 Новини

Тисячу за вакцинацію можна буде отримати і використати лише через “Дію“

Українці зможуть отримати свою тисячу за вакцинацію на віртуальну платіжну картку у додатку “Дія”. Ці гроші можна буде витратити не на що завгодно, а лише на певні види послуг. Таким чином, тисяча за вакцинацію допоможе у вирішенні одразу трьох проблем.

Про те, як можна буде використати цю тисячу гривень, розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму інтерв’ю.

Тисяча за вакцинацію буде доступна українцям, які отримають дві дози вакцини та матимуть COVID-сертифікат. Програма з виплати цих грошей діятиме рівно рік: з 19 грудня 2021 по 18 грудня 2022 року.

Гроші приходитимуть громадянам на віртуальну картку через портал “Дія”. Там же можна буде сформувати кошторис, на що ви маєте намір витратити виділену тисячу. Витратити її на особисті забаганки не вдасться. Держава чітко окреслила перелік послуг, на які можна буде витратити отриману тисячу гривень.Денис Шмигаль перерахував, що можна буде нею сплатити. Це – квитки до кінотеатру, театру чи на концерт, заняття спортом, а також поїздки всередині України поїздом чи літаком.

Тисячу за вакцинацію можна буде отримати і використати лише через “Дію“

“Дія” сформує відповідну платіжну картку, якою можна буде скористатися лише на ці п’ять напрямків, які найбільше постраждали від COVID… Це креативні індустрії, кіно, театри, музеї, це спортивні центри та перевезення всередині України, авіа та залізничні. Ось ці напрями матимуть підтримку”, – поділився прем’єр.

Він також пояснив, чому саме ці сфери намічені урядом для субсидування за рахунок цієї віртуальної тисячі. Справа в тому, що саме ці галузі найбільше постраждали від локдаунів та карантину загалом. Тому держава хоче у такий спосіб підтримати їх на плаву.

А взагалі, уряд сподівається цим грошовим “пострілом” убити одразу трьох “зайців”

  • По-перше, можливість отримати гроші активніше спонукатиме громадян до вакцинації.
  • По-друге, цими грошима можна буде підтримати галузі, які найбільше постраждали від пандемії.
  • По-третє, завдяки тому, що все відбуватиметься через додаток “Дія”, держава сподівається збільшити охоплення населення цим сервісом, а також підвищити цифрову грамотність громадян.

“Ця програма спрямована на підтримку постраждалих індустрій. Але водночас вона мотивує людей вакцинуватися та користуватися “Дією” як тим ресурсом, який допомагає державі впорядкувати сьогодні відносини громадян та держави та спрощувати їх”, – підсумував глава уряду.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях