У дитсадку Кам’янського розгорівся гучний скандал через п’яну медсестру – 24 Новини

У дитсадку Кам’янського розгорівся гучний скандал через п’яну медсестру

В результаті інциденту медсестра звільнилася з дитячого саду.

Гучний скандал розгорівся в одному з дитячих садів Кам’янського Дніпропетровської області через п’яну медсестру. Про це повідомляє APnews з посиланням на відео, зняте занепокоєне мамою.

“Я прийшла за дитиною в сад з ще однією матусею, було дуже багато діток як на вулиці, так і в групах. Ми пішли до завідуючої, щоб обговорити, які можна під час карантину використовувати килимки для дитини. У цей момент зайшла медсестра, сіла і почала підтакувати. Потім я почала помічати, що медсестра в нетверезому стані. Я це і раніше помічала, але батьківський комітет припустив, що це запах антисептика, хоча від людини пахло перегаром. Я покликала завідуючу в коридор та запитала, чому медсестра в такому стані. Заведуюча заперечувала та говорила, що нібито такого раніше не помічали”, – розповіла дівчина.

За її словами, медсестра зі своїм чоловіком в приміщенні дитячого садка святкували 23 лютого, а завідуюча прикривала співробітницю дитячого закладу. При цьому вона вказала, що медсестрі було навіть важко говорити.

“Я викликала правоохоронців. Поліція приїхала, почала розбиратися. Був ще її чоловік, теж у нетверезому стані. Потім їх поліція виганяла з навчального закладу, він брикався, потім тарабанив у двері. Потім приїхали представники департаменту”, – зазначила дівчина.

Також вона повідомила, що все закінчилося звільненням медсестри.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях