У Харкові пасажири SkyUp змушені більше 7 годин чекати рейс до Стамбулу, авіакомпанія звинувачує погану погоду – 24 Новини

У Харкові пасажири SkyUp змушені більше 7 годин чекати рейс до Стамбулу, авіакомпанія звинувачує погану погоду

В авіакомпанії пообіцяли забезпечити пасажирів їжею і напоями.

Українські туристи знову не змогли вчасно вилетіти до Туреччини. На цей раз рейс до Стамбула затримали в аеропорту Харкова, причому більш ніж на сім годин. Замість 10:25 літак обіцяють відправити в 17:45.

Згідно з даними табло, рейс PQ 499 сполученням Харків – Стамбул повинен був відправитися 16 липня о 10:25. Але його затримали до 17:45.

В авіакомпанії відповіли українським туристам, що така велика затримка сталася через погані погодні умови. Всіх пасажирів пообіцяли забезпечити обідами та напоями.

“Першопричиною затримки на цьому відрізку розкладу стали метеорологічні умови, і кожен наступний рейс затримується через запізнення попереднього. Вам буде надано харчування та напої”, – відповіли в SkyUp одному з пасажирів.

Відзначається, що також буде виконаний із запізненням зворотний рейс зі Стамбула. Замість 15:35 літак прибуде до Харкова о 22:45, тобто знову з семигодинною затримкою.

Крім того, затримуються рейси Харків – Одеса та Одеса – Харків на сім годин і на три години відповідно.

Рейс PQ 137 сполученням Харків – Одеса за графіком повинен був відправитися о 16:25 16 липня. Однак виліт перенесли на 00:15 суботи, 17 липня.

У мережі користувачі публікують також інформацію про затримку рейсу Харків – Іракліон. Кажуть, що у авіакомпанії виникли технічні проблеми.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях