У компанії Нафтогаз попередили українців про перенесення опалювального сезону на більш пізню дату – 24 Новини

У компанії Нафтогаз попередили українців про перенесення опалювального сезону на більш пізню дату

У компанії Нафтогаз заговорили про можливе перенесення опалювального сезону на більш пізню дату. Це може статися через те, що багато підприємств теплової комунальної енергетики ще не уклали трирічні угоди на поставку газу ні з самим Нафтогазом, ні з будь-яким іншим постачальником. Через це може бути зірвано початок опалювального сезону.

На сьогодні трирічні угоди про постачання газу з Нафтогазом уклали 493 суб’єкта господарювання, які займаються виробництвом тепла. Незважаючи на таку, здавалося б, значну цифру, це становить лише 45% від тих підприємств, які в минулому сезоні отримували газ від Нафтогазу. З іншими поки такі угоди не укладені, і це ставить під удар населення, яке вони обслуговують.

Адже якщо такі угоди не будуть укладені, то до початку опалювального сезону половина населення України може залишитися без тепла і гарячої води. Тому компанія Нафтогаз Трейдинг, яка займається поставками газу, настійно рекомендує підприємствам ТКЕ та ОСББ, які самостійно опалюють свої будинки, поквапитися з укладанням угод або з нею, або з якимось іншим постачальником.

У компанії Нафтогаз попередили українців про перенесення опалювального сезону на більш пізню дату

При цьому в Нафтогазі звертають увагу тепловиків, що їхня компанія пропонує прийнятні ціни на газ для виробників тепла. В Європі вартість газу продовжує зростати. Невідомо, якого показника вона досягне до початку опалювального сезону. Однак уже зараз ринкова вартість газу більш ніж удвічі вища за ту, яку пропонує постачальникам тепла Нафтогаз Трейдинг. Тому їм варто було би поквапитися з укладанням угод, щоб убезпечити себе від непідйомних цін на газ.

При цьому прес-служба Нафтогазу зазначає, що в деяких регіонах вже майже всі постачальники тепла уклали угоди з їхньою компанією. Зокрема, у Волинській області вже всі 7 підприємств будуть гарантовано отримувати газ від Нафтогазу. У Хмельницькій області трирічні угоди вже уклали понад 96% постачальників тепла, у Черкаській – 77%.

Водночас у Закарпатській, Полтавській, Харківській та Одеській областях процес йде повільно. Там лише третина виробників тепла вже забезпечили собі гарантовані поставки газу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях