У киянина, в рахунок оплати 150 непогашених штрафів вилучили дорогий позашляховик – 24 Новини

У киянина, в рахунок оплати 150 непогашених штрафів вилучили дорогий позашляховик

У киянина, який накопичив штрафи за півтори сотні порушень правил дорожнього руху, вилучили дорогий позашляховик. Горе-водій зумів заробити неймовірну кількість штрафів на загальну суму близько 130 тисяч гривень.

Причому жоден із цих штрафів він не сплатив. У результаті, його залишили без автомобіля. На відео, яке опублікував у своєму Facebook заступник міністра юстиції Андрій Гайченко, евакуатор забирає автомобіль штрафника.

“147 неоплачених штрафів на суму близько 130 тисяч гривень та швидкість 167 км/год. З такими показниками “пальму першості” у Києві впевнено тримає власник автомобіля на відео”, – написав у коментарі до опублікованого відео Андрій Гайченко.

Таким чином, дорогий позашляховик буде недоступний його власнику, поки той не розрахується за всіма штрафами, виписаними йому.

У киянина, в рахунок оплати 150 непогашених штрафів вилучили дорогий позашляховик

“Після оплати всіх штрафів та видатків ГІС, власник зможе повернути свій автомобіль і, сподіваюся, перегляне своє ставлення до Закону”, – пише чиновник.

Він також повідомив у публікації, що цей Range Rover – не єдиний транспортний засіб, вилучений цими днями у злісних порушників правил дорожнього руху. Загалом за два дні Виконавча служба спільно з МВС вилучила в Києві 7 автомобілів у любителів швидкої їзди.

Лише столицею правоохоронці не обмежаться. На черзі такі ж рейди по штрафниках в Одесі і Дніпрі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях