У Кирилівці показали на відео “кисільне місиво” з медуз: “хто мріяв про безлюдний пляж?” – 24 Новини

У Кирилівці показали на відео “кисільне місиво” з медуз: “хто мріяв про безлюдний пляж?”

У курортній Кирилівці у вересні ситуація з навалою медуз, схоже, не особливо покращилася, і про велику кількість цих морських мешканців відпочивальники розповідають навіть на початку “оксамитового сезону”. Відео подібного “кисільного берега” на одному з пляжів показала в мережі туристка з Кременчука.

Ролик знятий на Федотовій косі (відокремлює Утлюкський лиман від Азовського моря). Показано, як на пустельному пляжі в ясний погожий день тихі хвилі омивають “місиво” з мертвих медуз, що покриває всю берегову лінію.

“Хто мріяв про безлюдний пляж?”- підписала відео Нелля Рибалка, і уточнила, що знятий ролик був 3 вересня.

Користувачі мережі активно обговорюють кадри, які викликали суперечки. Так, деякі юзери дорікнули автора публікації в недостовірності – мовляв, це не в Кирилівці, і море насправді чисте, а навали медуз – немає.

Однак їх опоненти в дискусіях тут же зауважили, що подібні критичні зауваження в основному висловлюють власники котеджів і готелів, які зазнають збитків через зниження активності туристів. Так, інші курортники стали на захист автора посту і підтверджують, що медуз таки багато.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях