У РНБО сказали, що пік захворюваності на коронавірус в Україні припаде на кінець жовтня – очікується 55000 госпіталізацій – 24 Новини

У РНБО сказали, що пік захворюваності на коронавірус в Україні припаде на кінець жовтня – очікується 55000 госпіталізацій

Цей пік відбудеться і завдяки поширенню штаму “Дельта” в Україні.

Україна зіткнеться з піковим коронавірусним навантаженням в кінці жовтня. Це станеться, в тому числі і з-за поширення штаму “Дельта” на території країни.

“За нашими прогнозами, пік захворюваності ми очікуємо в кінці цього місяця – початку наступного місяця. Ми вважаємо, що загальна кількість хворих, які одномоментно будуть перебувати на цих ліжках, буде на рівні 50-55 тисяч осіб”, – заявив Данилов.

Це досить велике навантаження, визнає Данилов, але вже зараз в Україні є 80 тисяч ліжок для лікування хворих COVID-19. Це сталося через те, що система охорони здоров’я зараз готова до зростання коронавірусу куди краще.

Водночас секретар Радбезу вважає невдячною справою давати прогнози щодо подолання поширення коронавірусу. Однак зазначив, що рішення, в тому числі з приводу роботи шкіл, вищих навчальних закладів та інших установ, будуть прийматися саме з урахуванням прогнозів і очікувань щодо виходу на пік захворюваності.

Також Данилов зазначив, що найбільш уразливими перед штамом “Дельта” є діти. “Батьки повинні розуміти, що цей штам “Дельта” вражає більше дітей, ніж штами, які були до цього”, – заявив секретар РНБО.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях