Українців чекає 5 етапів вакцинації: для кого щеплення від COVID-19 буде обов’язковим – 24 Новини

Українців чекає 5 етапів вакцинації: для кого щеплення від COVID-19 буде обов’язковим

Денис Шмигаль запевнив, що вакцин вистачить усім бажаючим протягом цього року.

Україна отримає перші поставки вакцини від коронавірусу від глобального фонду COVAX в обсязі від 200 тисяч доз “незабаром”.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі “Свободи слова”, передає APnews.

За його словами, вакцинація населення має розпочатися у лютому. Національний план вакцинації передбачає 5 етапів щеплення населення від коронавірусної хвороби.

“Вакцинація розпочнеться в лютому. Незабаром Україна отримає 1 мільйон доз вакцини… Зараз буде якраз перша поставка від COVAX в обсязі від 200 тисяч доз, аби розпочати негайну вакцинацію першої хвилі..

Вакцин вистачить усім бажаючим протягом цього року. У нас сьогодні контрактів вже більше ніж на 30 мільйонів доз на підписанні та підписано, тому всі черги згідно з чітким планом вакцинування будуть дотримані, вся інфраструктура підготовлена…

Національний план передбачає 5 етапів вакцинації, обов’язкової для лікарів, для військових, які несуть службу на передовій. Другий етап також включає військових ЗСУ, Національну поліцію, всі групи ризику. До 5-го етапу є можливість вакцинуватись безкоштовно, це буде добровільна справа. Також буде можливість вакцинуватись платно у компаніях, які завезуть вакцину”, – наголосив глава уряду.

Він також підкреслив, що план передбачає вакцинацію 50% населення протягом 2021-2022 років.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях