Українці вимагають переглянути пенсії цілої категорії населення: вислуга не менше 30 років – 24 Новини

Українці вимагають переглянути пенсії цілої категорії населення: вислуга не менше 30 років

Чого вимагає українець у петиції.

На сайті президента України з’явилася Нова петиція, і пов’язана вона з відновленням соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні військовослужбовців, які звільнилися в різний період своєї служби.

Про це йдеться в тексті самої петиція, яка була опублікована подорожнім Ігорем Миколайовичем.

Автор говорить про відновлення соціальної справедливості та дискримінації в пенсійному забезпеченні військовослужбовців, які були звільнені в різних період служби.

Це викликало дуже сильне соціальне напруження в окрузі ветеранів, а також неприйняття зазначеного військовослужбовцями, які планують звільнення з військової служби в найближчий період часу.

“Ця ситуація є наслідком розбалансованості статті 63 та статті 43 Закону “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, положенням якої визначається грошове забезпечення для обчислення пенсій. Результатом є пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, з вислугою близько 30 календарних років, тих що мають статус учасників бойових дій (ООС,АТО), на рівні мінімальної пенсії, при цьому вони проходять військову службу в запасі, в оперативному резерві першої черги і вважається що за рішенням керівництва держави негайно стануть на …захист територіально цілісності та незалежності…” – пише чоловік.

Опублікована ініціатива була у вівторок, 18 травня. За добу їй вдалося зібрати 32 підписи, з 25 тисяч необхідних.

Воїн / фото: ООС

Якщо буде зібрано необхідну кількість голосів, президент буде зобов’язаний її розглянути в терміновому порядку, і винести свій висновок з того чи іншого приводу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях