Українці з травня будуть платити за електроенергію по-новому: як зміняться тарифи – 24 Новини

Українці з травня будуть платити за електроенергію по-новому: як зміняться тарифи

Тарифи на електроенергію в Україні у квітні залишаться колишніми, але вже з травня очікуються нові зміни. Ті громадяни, які використовують більше електрики, будуть платити за вищими тарифами. Такий сценарій в Кабміні вважають наймовірнішим.

При розрахунку кількості спожитої електроенергії буде братися максимальне споживання понад 300 або 500 кВт*год на місяць. Це досить чималий обсяг, за який громадяни почнуть платити реальну вартість, без всяких знижок і пільг. В уряді вважають, що українці, які проживають у великих будинках і споживають стільки електроенергії, в змозі за неї заплатити.

Українці з травня будуть платити за електроенергію по-новому: як зміняться тарифи

Подорожчання електроенергії відчують на собі і ті, хто опалює будинки або квартири “електрикою”. Вже з початком нового опалювального сезону вартість кожного кВт*год може бути не 1,68 грн, а понад 2,5 грн. Нагадаємо, що 28 грудня 2020 року Кабмін прийняв рішення скасувати пільговий тариф на електроенергію в розмірі 90 копійок за 1 кВт-год, який діяв для населення за перші спожиті 100 кВт-год на місяць. З нового року українці стали платити 1,68 грн за кожні 100 кВт-год. Тарифи на електроенергію мали знову переглянути з 1 квітня, але це рішення перенесли на травень.

Як відомо, з 1 травня українців також переведуть на річний тариф на газ, і громадяни будуть платити за єдиним тарифом цілий рік.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях