Українцям назвали умови для повернення локдауна – 24 Новини

Українцям назвали умови для повернення локдауна

В Україні можуть знову ввести локдаун, коли понад 50% областей потраплять до «червоної» зони. Про це сказав глава парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Він заявив, що перехід від адаптивного карантину до локдауну можливий, коли мінімум 13 областей виявляться у «червоній» зоні або при завантаженості ліжок COVID-хворими на 70%. Причинами повільного темпу вакцинації Радуцький назвав критику індійської вакцини Covishield багатьма українськими політиками й фейки Росії, яка веде корпоративну війну з іншими виробниками препаратів від COVID-19.

При цьому він подякував нардепу від «Європейської солідарності» Олексію Гончаренку й лідеру Радикальної партії Олегу Ляшко за вакцинацію, попри їх критику препарату Covishield. Депутат зазначив, що після отримання дозволу сімейного лікаря також пройде вакцинацію, ймовірно, в Олександрівській лікарні.

Радуцький додав, що країни Євросоюзу не вводять міжнародні паспорти вакцинації, але є країни, які роблять це для внутрішнього користування. Крім того, він назвав фейком інформацію про те, що Ізраїль не визнає вакцину Covishield.

Раніше головний санлікар України Віктор Ляшко пообіцяв, що всі охочі зможуть пройти вакцинацію від COVID-19 в цьому році. При цьому він вказав на важливість того, щоб постачання препаратів були зроблені в призначені терміни.

Степанов попередив про небезпеку нових штамів COVID

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що «британський» та «південноафриканський» штами вірусу є більш заразними й небезпечними. При цьому Степанов зазначив, що у зв’язку з поширення цих штамів ряд країн світу посилили карантинні обмеження.

Раніше голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та мер Львова Андрій Садовий заявили, що коронавірус стає агресивнішим – молоді люди стали частіше важко хворіти. Тим часом, глава уряду Денис Шмигаль повідомив, що Україну накрила третя хвиля пандемії COVID-19. Нагадаємо, РНБО хоче запропонувати дати можливість об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) приймати самостійне рішення щодо введення карантинних обмежень.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях