Українцям розповіли, як можна оформити і отримувати дві пенсії відразу – 24 Новини

Українцям розповіли, як можна оформити і отримувати дві пенсії відразу

В Україні деякі громадяни мають право не на один вид пенсії, а на два. У такому випадку вони мають визначитися, яка пенсія для них вигідніша, і яку оформити, бо законом передбачена лише одна з виплат. Однак із цього правила є виняток, коли людина може реально отримувати дві пенсії.

Про такий виняток розповів експерт Сергій Коробкін. Воно діє за певних умов для громадян, які мають статус інвалідів з дитинства.

У деяких випадках вони мають право одночасно отримувати дві пенсії: по інвалідності і по втраті годувальника.

Що потрібно знати людям, які претендують на отримання двох пенсій

Українцям розповіли, як можна оформити і отримувати дві пенсії відразу

Вони виплачуються з різних джерел. Якщо одну платять з Пенсійного фонду, то інша вже буде виплачуватися з іншого джерела.

“У Пенсійному фонді можна оформити тільки один вид виплати, наприклад, по інвалідності або по втраті годувальника. Другий вид виплати в такому разі призначається управлінням праці та соціального захисту населення. Називається такий вид виплати – державна соціальна допомога (по інвалідності або по втраті годувальника) “, – роз’яснив експерт.

При цьому для тих, хто отримує дві пенсії, ніякий третій вид виплат уже не передбачений.

“Можливо, ви отримуєте обидві виплати: в Пенсійному фонді по інвалідності, а в управлінні праці – по втраті годувальника. У такому випадку будь-який третій вид виплати вже не передбачений”, – підсумував Сергій Коробкін.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях