Українцям розповіли, як виростуть соцвиплати і пенсії після підвищення прожиткового мінімуму з 1 липня – 24 Новини

Українцям розповіли, як виростуть соцвиплати і пенсії після підвищення прожиткового мінімуму з 1 липня

В Україні підвищать всі види соцвиплат і пенсії після підвищення прожиткового мінімуму. Українцям розповіли, коли і на скільки покращиться життя найбільш незахищених верств населення країни.

Прожитковий мінімум в Україні зросте з 1 липня 2021 року. А разом з ним підвищать пенсії і соціальні виплати, розрахунки яких прив’язані до прожиткового мінімуму. Перш за все, це виплати на дітей, аліменти, допомога по безробіттю і, звичайно ж, мінімальна пенсія.

Як відомо, в 2021 році в Україні заплановано два етапи підвищення прожиткового мінімуму: 1 липня і 1 грудня. Влітку головний соцстандарт виросте на до 2 294 гривень, на 105 гривень. Відповідно до цього, будуть перераховані:

  • Виплати на дітей до 6 років – 2013 гривень;
  • Виплати на дітей 6 – 18 років – 2510 гривень;
  • Допомога для працездатних осіб – 2379 гривень;
  • Допомога для осіб, які втратили працездатність, – 1854 гривні.

Мінімальну заробітну плату разом з підвищенням прожиткового мінімуму збільшувати не будуть. Уряд планує залишити “мінімалку” на колишньому рівні в 6000 гривень і тільки в грудні вона виросте до 6500 гривень.

Українцям розповіли, як виростуть соцвиплати і пенсії після підвищення прожиткового мінімуму з 1 липня

Частково до прожиткового мінімуму прив’язане допомогу з безробіття, тому особливо збільшення соцстандартів не вплине на підвищення мінімальної суми виплат. Так, мінімальний розмір допомоги в період карантину для осіб, які за останній рік мають менше 6 місяців страхового стажу, збережеться на рівні в 1000 гривень. Якщо стаж перевищує півроку, то мінімальна допомога складе 1800 гривень.Що стосується максимального розміру допомоги по безробіттю, то він прикріплений до прожиткового мінімуму, тому з 1 липня збільшиться до 9 516 гривень.

Завдяки прив’язці до прожиткового мінімуму в Україні з 1 липня зросте мінімальна пенсія для осіб, які втратили працездатність. Пенсійні виплати для цієї категорії населення зростуть до 1 854 гривень.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях