Українців можуть залишити зовсім без пенсії: Тимошенко розповіла, що готує громадянам влада – 24 Новини

Українців можуть залишити зовсім без пенсії: Тимошенко розповіла, що готує громадянам влада

Система накопичувальної пенсії, яку хочуть створити в Україні, може геть поховати надії українців хоч на якесь пенсійне забезпечення у літньому віці. Гроші, накопичені громадянами, можуть зникнути разом із приватними пенсійними фондами, які ними розпоряджатимуться.

Таке побоювання висловила в ефірі одного з телеканалів лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Нардеп розкритикувала партії влади, пов’язані зі створенням системи накопичувальних пенсій.

Наразі влада активно лобіює створення приватних пенсійних фондів, які акумулюватимуть і зберігатимуть у себе пенсійні накопичення громадян. Проте немає гарантії, що накопичені кошти збережуться у приватних фондах, а майбутні пенсіонери не стануть жертвами аферистів.Тимошенко розповіла, що була присутня на засіданні комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, який збирався з однією лише метою – негайно схвалити та провести через парламент закон про приватні пенсійні фонди.

Українців можуть залишити зовсім без пенсії: Тимошенко розповіла, що готує громадянам влада

“Вони дають гроші приватним пенсійним фондам, а їх тут у нас уже наплодилося дуже багато, без жодних гарантій, що люди через 30-40 років отримають пенсію. Вони вводять ще додатковий податок на людину і хочуть запровадити додатковий податок по 1,5 % на підприємства, і ці гроші вшурувати не до бюджету, а до приватного пенсійного фонду”, – каже Тимошенко.

При цьому лідерка “Батьківщини” наголосила, що у запропонованому законопроекті немає пунктів, які б гарантували захист накопичених грошей і давали би хоч якісь гарантії держави, що люди їх отримають. Крім того, там ніяк не передбачений захист від інфляції. Вона також зауважила, що цей законопроект ще не зареєстрований і самого його тексту ще немає. Тому пройтися його пунктами, щоб розглянути там усі підводні камені, поки неможливо.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях