Україну виключать із “зеленого списку” ЄС з наступного тижня: у МЗС уже відреагували – 24 Новини

Україну виключать із “зеленого списку” ЄС з наступного тижня: у МЗС уже відреагували

За словами Кулеби, це не фінальне рішення, а лише рекомендація.

Україну виключають із “зеленого списку” ЄС з наступного тижня. У МЗС вже відреагували, заявивши, що тотального закриття кордонів перед українцями не буде.

Він підкреслив, що це не фінальне рішення, а лише рекомендація. Тому кожна країна буде самостійно визначати, чи закривати в’їзд українцям.

“Після виключення України з «зеленого списку» ЄС тотального закриття кордонів Євросоюзу не буде. Це рекомендація, а фінальні рішення ухвалюватиме кожна окрема країна ЄС”, – сказав Кулеба.

Додавши, що МЗС продовжує активно працювати над тим, аби зберегти максимальну свободу подорожей для українців.

Нагадаємо, ЄС кожні два тижні переглядає свій коронавірусний “зелений список” країн, громадянам яких можна вільно пересуватись до країн ЄС. Виключають з нього країни, у яких високий рівень захворюваності. Проте через первний час, коли ситуація стабілізується, країна знову може опинитися у переліку.

Зауважимо, що за результатами минулої доби Україна на 3 місці у світі та на 2 – у Європі за смертністю від коронавірусу. За добу виявили більше 26 тисяч нових випадків та майже 700 смертей. Рішення про виключення України із “зеленого списку” в ЄС прийняли сьогодні вранці.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях