Україну з початку року відвідали майже півтора мільйони іноземних туристів – 24 Новини

Україну з початку року відвідали майже півтора мільйони іноземних туристів

У порівнянні з минулим роком в Україну стали частіше літати з Саудівської Аравії.

З початку 2 021-го року Україну відвідали майже півтора мільйона іноземних туристів.

За їхніми оцінками, з січня по червень цього року нашу країну відвідали 1,42 мільйона іноземних туристів. Для порівняння – це на 9% більше в порівнянні з другою половиною 2020 го року, але не йде ні в яке порівняння з непандемійними показниками. Так, в першій половині минулого року Україну відвідали майже 2,1 мільйона осіб. А вже в першій половині 2019 го року Україну відвідало на 75% більше туристів, ніж в цьому році.

Також в Державному агентстві розвитку туризму розповіли, з яких саме країн в Україну найчастіше прилітають туристи. Так, в порівнянні з 2020-м роком в 40 разів зросла чисельність громадян Саудівської Аравії (14 тисяч осіб проти всього 350-ти). Майже на 70% зросла кількість туристів з США – в 2021-му році Україну відвідали 34 тисячі американців.

Водночас традиційними ринками для України залишаються Молдова (368 тисяч туристів), Росія (198 тисяч осіб), Румунія (109 тисяч), Білорусь (96 тисяч) і Туреччина (93 тисяч). Взагалі ж більшість іноземців, які відвідали нашу країну – європейці (70% від загальної кількості). 24% туристів – це представники країн Азійського регіону, 2,8% з Північної Америки і лише 1,7% – громадяни Африканського континенту.

Україну з початку року відвідали майже півтора мільйони іноземних туристів

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях