Укрпошта оголосила про зміну тарифів на доставку посилок – 24 Новини

Укрпошта оголосила про зміну тарифів на доставку посилок

Один з найбільших поштових операторів України Укрпошта оголосив про підвищення вартості доставки посилок. У компанії розповіли, коли і на скільки будуть збільшені тарифи.

Довгий час тарифи на доставку відправлень по Україні та за кордон компанії Укрпошта були порівняно недорогими і доступними, особливо в порівнянні, наприклад, з тарифами Нової пошти. Однак після різкого стрибка цін на енергоносії та підвищення мінімальної зарплати в Україні Укрпошта змушена підвищувати вартість своїх послуг.

Так, Укрпошта повідомляє про збільшення тарифів з 1 грудня 2021 року в середньому на 15%. Нові тарифи оператора підтверджені Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. Вартість пересилання звичайних листів і поштових листівок з грудня поточного року виросте з 13 до 15 гривень. Мінімальний тариф на доставку бандеролей подорожчає з 19,50 до 22,5 гривень. Вартість рекомендованого відправлення зросте з 9,5 до 11 гривень.

Укрпошта оголосила про зміну тарифів на доставку посилок

Що стосується ціни на пересилку відправлення вагою до 10 кг, без оголошеної цінності, по Україні, то тут змін не передбачається. Вартість послуги залишиться в межах 30 гривень.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях